Kvapka po kvapke – poďakovanie

bertoua 02 800x562„Náš život rastie a dozrieva v takej miere, v akej ho dokážeme darovať pre život druhých“ Pápež František

Milí priatelia, ďakujeme vám všetkým, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom prispeli a podporili vianočný projekt „kvapka po kvapke“. Hlavným zámerom tohto projektu je vykopanie novej studne, oprava vodovodu a zavedenie vody do vodovodnej siete v Materskej škole sv. Jána Bosca v Bertoua – Kamerun.

Spoločne sa nám podarilo vyzbierať čiastku, ktorou dokážu sestry pokryť približne polovicu všetkých nákladov na realizáciu tohto projektu. Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu vnímavosť a štedrosť. Skúsenosť z vašej solidárnosti bola pre nás veľkým darom a obohatením nie len na materiálnej úrovni. Peniaze sme odoslali na účet Kongregácie sestier dominikánok bl. Imeldy v Ríme, ktorá je realizátorom tohto projektu. Sr. M. Karmela, ktorá toho času pôsobí v Materskej škole v Bertoua nás informovala, že sa počas týchto dní začalo s výkopom novej studne. Modlíme sa, aby mohol byť tento projekt úspešne zrealizovaný a aby sa čistá voda čo najskôr dostala cez vodovodné kohútiky priamo k deťom. Ešte raz vám všetkým úprimne ďakujeme a zároveň vás uisťujeme o našich modlitbách za vás všetkých. Nech Pán odmení vašu štedrosť! Požehnaný rok 2014!

Sestry dominikánky

Vytvorené s WordPress | Dizajn od Elegant Themes