„Štvrtá pôstna nedeľa – Nedeľa radosti – Laetare, sa v našom dome stala výnimočne radostnou“ povedala sr. Blažeja. V nedávno postavenom dome sa prvý krát stretli všetky sestry z Konventu sv. Otca Dominika v Petrovanoch, aby oslávili spolu so sestrou ŠTEFÁNIOU jej 75 rokov života. A pokračovala: „Bola to krásna príležitosť posvätiť aj náš nový DOM – našim COMMUNIOM. Mali sme príležitosť porozprávať sa a zdieľať sa s radosťou. Veľmi radi u nás privítame hostí a ich prítomnosťou rozšírime naše COMMUNIO.“
Zázrak som, ľudia, zázrak nádherný
Mesiac jún so sebou prináša obdobie rozkvitnutých kvetov, lúk a tráv. Ich vôňa sa rozlieha až do diaľav….Maky svojou krásnou červenou farbou svietia do neba, k Tvorcovi všetkého. V tejto nádhere prírody a všetkého okolo sa sestra Jana...











